UPOZORNĚNÍ. Ne každému náš přístup vyhovuje. Ujistěte se prosím, že náš styl vzdělávání odpovídá i Vašim představám.

NEDÁVÁME PAPÍR

Spousta lidí hledá nejsnazší cestu k titulu, certifikátu, prostě papíru. V Education Republic víme, že tohle nikam nevede. Nechceme studenty, kteří hodinu po zkoušce vše úspěšně zapomenou a kdyby měli k dispozici testové otázky dopředu, nic by se ani neučili. Popírá to samotnou podstatu vzdělávání. Od nás si neodnesete papír, ale dostanete možnost něco se opravdu naučit.
Chápeme, že v dnešní době jsou tituly důležité. I v Česku jsou vysoké školy, které nabízejí kvalitní studium. Bohužel jen některé obory. Mnozí studenti tak promarní možnost využít unikátní dobu k tomu, aby se skutečně připravili na budoucí kariéru a smysluplný život. Education Republic tituly neodsuzuje, naopak nabízí vhodný doplněk ke všem typům standardního vzdělávání a v jakémkoliv věku. Studenty má ale primárně motivovat touha po poznání a ne vidina papíru.

U VĚTŠINY PROGRAMŮ DOPORUČUJEME SAMOSTUDIUM

Není to nic hrozného a dobře to funguje. Pokud se něčemu věnujete pravidelně, je to lepší než jeden přehuštěný víkend. Bez samostudia se obejdete v programech určených zejména pro radost z poznávání. Tam se můžete svobodně rozhodout, zda si znalosti rozšíříte, či nikoliv. U ostatních programů ale samostudium doporučujeme, protože si toho daleko více odnesete a bude Vás to i více bavit.

MÁME PRÁVO Z PROGRAMU VYLOUČIT

Všechny naše programy předpokládají motivované a zapálené studenty a lektory. I v Education Republic se ale může někdo ocitnout omylem. Pro tyto případy si vyhrazujeme právo kohokoliv kdykoliv z programu vyloučit. Pokud to někoho nebaví, nechceme, aby narušoval atmosféru ostatním. Peníze samozřejmě vrátíme.
V Education Republic respektujeme ostatní. Kromě toho, že je to správné, je to i důležitý předpoklad efektivní výuky. Otevřené prostředí, ve kterém se nikdo nebojí sdílet své názory, zkoušet nové věci a svobodně chybovat, je naprosto klíčové. Proto se u nás nikdo nikomu nesměje a nikdo si z nikoho neutahuje. Všichni musí tato pravidla akceptovat.

V NĚKTERÝCH PROGRAMECH TO BEZ ANGLIČTINY NENÍ ONO

Kdo to myslí ze vzděláváním vážně, bez angličtiny se většinou neobejde. V Education Republic vybíráme ty nejlepší zdroje. Řešíme obsah a formu a neřešíme, zda budou za dva roky také v češtině. Hodně zdrojů, které používáme, jsou proto v angličtině. Pokud si v angličtině příliš nevěříte, zkontrolujte si prosím, zda je či není podmínkou.

NĚKTERÉ NAŠE PROGRAMY TRVAJÍ POMĚRNĚ DLOUHO

V Education Republic se snažíme podporovat dlouhodobé pozitivní návyky a obsah jednotlivých programů si skutečně osvojit. To se za odpoledne zvládnout nedá, i kdyby se kurz konal v opravdu luxusním hotelu. Když si ale konkrétní dovednosti osvojíte, stanou se přirozenou součástí Vašeho života.